Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek miért ilyen drága...

Szerintetek miért ilyen drága az OTP?

Figyelt kérdés
Barátnőm nyitott egy számlát az OTP-nél! Azt tudni kell hogy eddig nem volt számlája sosem sehol és 29 éves! A lényeg az hogy néztünk hogy ha utal valakinek akkor 243 ft-ot von le és ezen csodálkoztam hogy azért ez nagyon sok plusz havonta ilyen majdnem 500 ftot levonnak hónap végén! Nekem is van OTP számlám de nekem egy utalás 41 Ft és havonta levonnak 280 ftot hó végén! Szóval szerintetek belehet menni és másik számlacsomagot kérni? Mert sztem ez nagyon drága így! Még annyi hogy be van kapcsolva neki az sms értesítés akkor ha vásárol kártyáról vagy ha jön rá pénz! Köszönöm aki válaszol!

2021. aug. 30. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utalás díja többnyire %-os érték, szóval attól függ az ára, hogy mekkora összeget utaltok (Illetve szokott lenni egy minimum összeg.) Nézzétek meg, hogy a szerződésben milyen feltételek vannak, illetve, online meg lehet nézni milyen csomagok konstrukciók vannak még és válasszátok azt, mi a ti igényeitekhez a legjobban illeszkedik. (Amúgy ez minden bankra igaz, nem csak az OTP-re)
2021. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű azért vonnak le hónap végén mert kérte az sms értesítést. Ami nyilván nincs ingyen.
2021. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Általánosságban egyáltalán nem drágább az OTP más bankokhoz képest. Bár erről nincs is értelme így beszélni, hanem konkrét paraméterek mellett konkrét számlacsomagokat van értelme összahasonlítani.
2021. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xswerdy ***** válasza:
91%
de, általában drága az OTP. Ha egy bármilyen netes kalkulátorral kalkulálsz akár számlavezetést, akár hitelt, nemigen szokott a legkedvezőbb ajánlatok között kijönni az OTP. Jórészt még abból élnek, hogy ok ember nem jött rá, hogy van más bank is.
2021. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!