Utalt mostanaban valaki nagyobb osszeget (20e euro felett ) Magyarorszagra ?
Figyelt kérdés
Transferwiseon gondolkodom... de azert ilyen osszegeknel mar eléggé szamit az arfolyam. Biztonsagos a wiseon tartani hosszabb ideig a penzt es varni mikor erosodik az euro vagy jobb mielobb lebonyolítani az utalást ?
Illetve akadekoskodik a bank a nagyobb osszegu utalas miatt ?
Elore is koszonom ha valaszoltok es adtok egy ket tanacsot 🙏🙂🖐
2021. aug. 29. 16:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!