Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik vásárlási módot válasszam?

Melyik vásárlási módot válasszam?

Figyelt kérdés

Állampapírt szeretnék venni, kb 3 millió forint értékben.


Ahogy nézem, az alábbi lehetőségeim vannak: utalás bankkártyáról, utalás bankszámlaszámról vagy személyesen is lehet venni bankkártyával, POS terminálon keresztül. Melyik opció kb mennyibe kerülne?


OTP-s vagyok, Mastercard online betéti kártyával. Az interneten találtam különböző díjakat, de sajnos nem tudtam egyértelműen kiigazodni rajtuk.



2021. aug. 14. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Kincstarnal ingyenes ha kartyaval veszel
2021. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A pos terminálos fizetés készpénzfelvételnek minősül, aminek díja van.

[link]

Menj be, nyiss értékpapírszámlát és kérd a mobilkincstár szolgáltatást is, ami díjmentes. Ott bankkártyával díjmentesen tudsz venni bármilyen állampapírt. (Az appon keresztül.)

2021. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!