Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek van ra lehetőség...

Szerintetek van ra lehetőség ha hogy csökkennek az ingatlan árak ha a babaváróhitel mar nem lesz elérhető?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nincs, csak reálértékben. Most jól megszaladtak az árak, jöhet egy többéves stagnálás. De az is lehet, hogy emelkedik tovább.

Nominális csökkenést nem várok.

2021. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Inkább ha lejár a hitelmoratórium.
2021. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehetoseg lehet ra, kerdes ezen kevul meg mi kell majd hozza
2021. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Nme tartom valószínűnek én sem. Jön majd a 70 milliós kedvezményes hitel téma.

Két esetet látom, ami esetleg csökkenést hozhat.

A hitelmoratórium végleges kivezetése után 0,5-1 évvel, ennyi idő alatt sokaknak bedőlhet a hitele. A másik pedig amikor tömegesen bedőlnek a CSOK hitelek, mert nem sikerül legyártani a szerződött gyerekszámot.

Viszont azt gondolom ezekre a mindenkori kormánynak lesz válasza és kiment az adósokat valahogy majd.

Így, ahogy valaki írta inkább stagnálásban kell gondolkozni valószínűleg, jelentős csökkenésre nem apellálnék, inkább a bevételt kell növelni

2021. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül nagyon nehez sajnos lakast venni.

Nagy csokkenesre nem kell számítani. En mar annak is örülnék ha 1 év mulva ugyan annyi lenne mint most.

2021. aug. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen,hogy csökkenni fognak, nem is érdemes erre várni szerintem. Én évek óta figyelem az ingatlan árakat, és mit ne mondjak, nem tudjuk olyan mértékben növelni a megtakarítást,ahogy növekednek az árak.
2021. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os

Hat igen. Hiaba mondom hogy havonta 120 at felrerakok.

1 ev mulva lehet pont annyival többet fognak kerni egy lakasert.

2021. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!