Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitel NAV fizetéskönn...

Babaváró hitel NAV fizetéskönnyítéssel?

Figyelt kérdés
Korábbi adótartozásomra automatikus részletfizetést kértem, amit meg is kaptam, és jogerőre emelkedett. Ha ezt rendszeresen fizetem, akkor köztartozás mentesnek tekint a bank a babaváró hitelnél? NAV 0-s igazolás úgy tudom, így kiadható. Volt már valaki ilyen helyzetben?

2021. júl. 29. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy nullás igazolást és kiderül. Ingyen van, 5 perc.
2021. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiadják a nullást, viszont bővíthető a fizetési kedvezményekre vonatkozó adatokkal.
2021. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És vajon a “sima” 0-s igazolást elfogadja a bank, vagy kell a kiegészítés is? Elvileg magánszemélyeknek csak nyilatkozniuk kell a köztartozásmentességről. Egy banki ügyintéző csak annyit mondott, hogy a navos papírt nem vizsgálgatják, ha kiadják a 0-sat, ezen nem fog múlni
2021. júl. 29. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk kérték a bővített nullásat. Nem volt elég nyilatkozni.
2021. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem is vittünk nav nullásat egyáltalán.
2021. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Melyik banknál? És magánszemélyként vagy vállalkozói jövedelemként?
2021. júl. 29. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. júl. 29. 18:48
 9/9 anonim válasza:
Köszi a kérdést! Sokat segített, mert én is ugyanebben a cipőben evezek h illetéket fizetem a lakás után és így stresszeltem h nem adják e meg.
2023. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!