Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hitel lehetőség van,...

Milyen hitel lehetőség van, amit augusztus közepéig elutalnak?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és szükségem lenne egy nagyobb összegre ahhoz, hogy elindítsam a saját vállalkozásomat. Jelenleg nem dolgozom,mert a bezárások alatt megszűnt a munkahelyem, azóta pedig még nem sikerült találnom csak alkalmi munkákat. A diákhitellel az a problémám, hogy csak októberben utalják, nekem viszont augusztus közepéig lenne rá szükségem. Amiket eddig néztem ott sajnos bejelentett munkahelyhez kötött.
2021. júl. 27. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fontos információ lenne, hogy mekkora összegről van szó?
2021. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénz kellene az induláshoz? Meg az első évhez?
2021. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt kihagytam bocsánat! Van megtakarított pénzem, ezt szeretném kipótolni, kb 300 000-350 000 Ft-re lenne szükségem, mert így nem kellene aggódnom azon, hogy esetleg nem lesz elég. De már kevesebbnek is örülnék a lényeg, hogy minimum 200 000 Ft legyen.
2021. júl. 27. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
A diákhitel plusz még felvehető elvileg, azt 2 hét alatt utalják és 500 ezer ft maximum.
2021. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy az június 30-val megszűnt. A diakhitel.hu-n legalábbis ezt olvastam.
2021. júl. 27. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Törvényileg előírt hogy csak bejelentett munkahely jövedelemigazolása ellenében kaphatsz intézménytől hitelt. Provident 1 hónap, a többi három Otp 6 hónap.


Egyépként egyéni vállalkozást nyitsz?

2021. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az van tervben, csak még akkor egy kicsit spórolnom kell, hogy mindent be tudjak szerezni hozzá.
2021. júl. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!