Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jól látom, hogy az OTP-nél az...

Jól látom, hogy az OTP-nél az applikáció használatáért fizetni kell?

Figyelt kérdés

Van az OTP-nél egy lakossági folyószámlám, amihez van OTP direkt szolgáltatás is, amiért fizetek is havonta vagy 200 forintot.

Mondjuk nem is igazán értem, hogy miért is fizetek ezért a szolgáltatásért, pedig így a havi számlaértesítők nyomtatási, postázási költségét kapásból megspórolja a bank, ráadásul egy csomó elintézhető dolog miatt nem veszem annyiszor igénybe a személyes ügyfélszolgálatukat. De mindegy! A kényelem ennyit megér, igaz, a többi banknál ennek nincs külön költsége.


Letöltöttem a google áruházból a bank aplikációját, amire regisztrálni akartam, de egyenlőre nem tettem. Ennek pedig az az oka, hogy ha jól látom, akkor ezzel kötök a bankkal egy szerződést a "digitális szolgáltatásokra". Ennek meg még külön van egy 500 forintos havi díja (amit ugyan jelenleg valameddig elengednek, de akkor is van/lesz).

Jól látom mindezt? Ez a bank tényleg ennyire korlátolt? Vagy csak én gondolom ezt rosszul, és a többi bank is felszámol ezekért a plusz szolgáltatásokért költségeket, itt a XXI. században?


2021. júl. 12. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem jól látod, az app ingyenes. És magáért a direkt-ért sem kell fizetni. A számlacsomagod lehet drága, de ott meg tudsz váltani.
2021. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Ez a 200 forintos amit fizetsz, a telefonos ügyfélszolgálat asszem, vagy az sms értesítő alapdíja.

Maga az app ingyenes, tehát nem kell fizetned a store-ban ahonnan letöltöd, a netbankolásért viszont fizetni kell havi ezervalamennyit.

2021. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az új OTP internetbankra / alkalmazásra gondol, és jól látja, valóban 500 forint lesz a havidíj szeptember 30 után, ez benne van a szerződések között amit el kell fogadnia.


Természetesen nem vagy köteles használni, használhatod továbbra is az OTP Direkt -et.

2021. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt nezem hogy eddig fizettem 1500-2000 Ft-ot SMS dijra, ez az 500 Ft nem vag foldhoz. Es kenyelmesebb is.
2021. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!