Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankkártyát igényeljem...

PRajmund kérdése:

Melyik bankkártyát igényeljem 16 évesen?

Figyelt kérdés
Mások tapasztalataira vagyok kíváncsi és jó tanácsokra. Fontos kritérium nekem, hogy MasterCard-os legyen a kártya, lehessen mobillal is egybekötni és így mobillal fizetni, ezentúl tudjak PayPal fiókot létrehozni. Válaszokat előre is köszönöm!

2021. júl. 4. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Sima egyszerű OTP-s Maestro kártya bőven elég.... nem kell több, jobb, újabb, drágább. Mobilos fizetés, paypal, online vásárlás működik - tapasztalatból mondom!

A PayPal fiók létrehozása pedig nem kártyafüggő, kártya nélkül is lehet fiókod!

2021. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

"Melyik bankkártyát"

Hát mivel neked csak MasterCard jó, akkor olyat.

Vagy itt mire gondoltál?? Melyik banknál vagy?? Milyen számlacsomaggal??

Vagy mit is akartál te igazából kérdezni??


Ha úgy van otp junior. Itt MasterCard kártya van, lehetőség van paypal fiókra és mobil fizetésre is.

16 évesen ez a legjobb számlacsomag szerintem. De ha nem bankot és számlacsomagot keresel, akkor a banknál érdeklődj, hogy mit tudnak ajánlani.

2021. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha Mastercard kell akkor a válasz nagyjából meg is van.

Mastercardot. :)


Nem elpoénkodva pedig:

Mastercard kétféle van. Dombornyomott és elektronikus. 99%, hogy az elektronikus is elegendő illetve nagyon nagy eséllyel diákszámlához csak olyat lehet igényelni. Vannak kivételek.



Viszont arra is van példa, hogy egy bank csak Visa kártyákat kínál. Ilyenkor vagy be kell érni azzal (nem rosszabb egy fokkal sem) vagy másik bankhoz menni.

2021. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#1

16 évesen OTP-nél max Junor-t tud igényelni ami MasterCard.

Lehet PP fiókod, viszont kártya nélkül sok értelmét nem látom 🤔


OTP Junior illetve K&H diákcsomag-ot tudom ajánlani (lényegében ugyanaz a kettő) mostmár a K&H is MasterCard-ot ad a Maestro helyett.

2021. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1

A Maestro a legszaraabb.

Ha külföldi oldalakon szeretnéd majd használni (PayPal nélkül) akkor nem fogod tudni.

A PayPal meg előbb útobb úgy is zárolja a bankszámládat, mivel 18 alatt vagy :D


Szóval a Maestro-val csak a gond lenne, hidd el.

2021. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!