Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem működő bankkártya helyett...

Nem működő bankkártya helyett hogy igényeljek újat?

Figyelt kérdés
Hónap végén lejár a bankkártyám (MasterCard), másfél hete kaptam helyette újat (VISA), aktiváltam is PIN-kódos vásárlással, viszont nem működik azóta sem a paypass-os funkció. Voltam benn a bankban (OTP), azt mondták, hogy próbálgassam még, ha viszont újat igényelnék, fizetnem kell érte. Ez így korrekt eljárás?
2019. aug. 5. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Paypass nem is fog működni VISA kártyával, hiszen az Mastercard funkció.


Esetleg paywave-re gondoltál?


Tényleg probalgasd még, van amikor nem megy de nem a kártyád a rossz (persze ez is lehet, de nem valószínű)

2019. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ok, érintés nélküli fizetésre gondoltam.


Legalább 4-5 különböző üzletben, automatánál próbáltam és nem reagál a terminál a kártyámra. Magától ez nem fog megjavulni és nem tudom, ezen mit tudok elrontani.

2019. aug. 5. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
panaszt teszel a bankban
2019. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért van még bárki az OTP-nél? 😂
2019. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyáltalán nem korrekt ha ezért pénzt akarnak kérni.


Ha ragaszkodnak hozzá hagyd ott a fenébe őket. Ha majd megmondod, hogy emiatt szünteted meg a számlát, akkor majd egyből jönnek azzal, hogy elengedik ebben biztos vagyok.

2019. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%

" ha viszont újat igényelnék, fizetnem kell érte. Ez így korrekt eljárás?"


Nem teljesen. Viszont valószinűleg a mostani kártyának is volt díja, azt pedig időarányosan visszakapod. Így kb ingyen lesz az új.

2019. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy miért cserélte le az OTP a Mastercardot Vistára, párom is most kapott új kártyát és meglepődött. Ő még nem aktiválta.
2019. aug. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!