Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hány évre vetted fel a lakáshi...

Hány évre vetted fel a lakáshitelt, és mennyit vettél fel?

Figyelt kérdés
Megbántad?
2021. júl. 3. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
12 milliót 25 évre. Nem bántam meg, idén vettem fel, terv az, hogy 10. évfordulón végtörlesztek. De annyira csekély a törlesztőm a korábbi albérlethez képest, hogy ha nem sikerül teljesen végtörleszteni, akkor sem leszek öngyilkos..
2021. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. Vagyok en is 2001ben vettem fel a 20 milliót, 30 volt a project összesen családi házat épített egy pont sepsiszentgyörgyi fiatalember ( már visszaköltözött , a legjobb szaki akit láttam) , szóval 30ban állt meg , ma a szomszéd primitivebb házat 170ert adta el itt (millió HUF) szóval afelett van az érteke. Megérte
2021. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok. Egy Budapest közvetlen agglomerációjában lévő, 52 nm-es erkélyes 2010-es építésű társasházi lakást vettünk meg saját tárolóval és gépkocsi beállóval, közös udvarral 16 millióért. Mostmár majdnem 30-at ér, szóval bizonyos értelemben jó döntés volt, kamatokkal együtt is bőven visszahozza az árát.
2021. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy, amit említettem egyszobás panelt, még felújításra vár(semmi bútorzat, félig felszedett parketta, besárgult, félig lejött belső vakolat, fürdőszoba is kb ugyan így néz ki, mint, ahogyan az előbb említettem azt, az egy szobát, a konyhát is teljesen újból kéne bútorozni, meg festeni), amit egyedül nem kell cserélni az az ablakok. Így felujítatlanul kerül több, mint 9 millióba a lakás, felújítással szerintem bőven 11 millió forint felett járnánk.

Nem tervezem megvásárolni, csak érdekességként írtam.

2021. júl. 5. 00:14
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

A 9 milliós lakás elszabadult ár neked?

Jobb helyen Budapesten, vagy nagyobb városban egy 1 millió/nm ár körül mennek a lakások.


Egyébként én egy 33 nm-es lakást vettem Budapesten, akkor 12,5 millióért. Ma olyan 30 körül van a reális értéke


5.

2021. júl. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Most vettem fel 9 millió hitelt.

21-ért vettem egy felújítandó 2 szobás panelt.

4 millióm van a felújítására.


Hosszú távon majd kiderül, hogy mennyire érte meg. Nem azt mondom, hogy életem biznisze, de a hasonlóak felújítva 26-29 millió között mennek.


Ha azt nézem, hogy a törlesztő fele annyi sem lesz mint az albérleti díj akkor simán megérte, 3-5 év alatt tervezem végtörleszteni.

2021. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!