Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igényelhetek két bankkártyát...

Igényelhetek két bankkártyát egy bankszámlához?

Figyelt kérdés
Otp junior mastercard kártyám van,és szeretnék egy otp visa kártyát is.Azért szeretnék egy visa kártyát,mert a skrill a visa kártáról feltöltött pénzt engedi felhasználni szerencsejátékra.De szeretném,hogy a junior mastercard kártyám is megmaradjon.Ez lehetséges?

2021. jún. 26. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed a bankban, de valószínüleg igen.
2021. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem
2021. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy visa kártyát lehet-e igényelni hozzá, de 2 kártya lehet 1 számlához.

Az otp oldalán van egy chat felület ami felugrik, ott pár menüpont után beszélhetsz élő személyel. Ott meg tudod ezt érdeklődni vagy ha bemész a bankba.

A 2 kártya az gond nélkül. Hogy így lehet-e variálni azt nem tudom.

2021. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Társkártyát is lehet,de szerintem ez csomagfüggő és bankfüggő.
2021. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Annyit igényelhetsz, amennyi akarsz, csak győzd fizetni
2021. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem OTP-s vagyok, de nekem van kettő, uígy Visa és Master, a szla uaz. Tuti az OTP-nél is lehet.
2021. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mi a különbség a kettő között?Nekem a visa csak azért kéne,hogy tudjam a skrill-t használni.
2021. jún. 26. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Igényelj egy visa alapú hitelkártyát. Ha időben visszafizeted a felhasznált pénzt akkor általában ingyenes a használata.
2021. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hitelkártyát. Szerintem az a havi 1000 forint kezelési költség nem vészes.
2021. jún. 27. 00:48
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Egy bankszámlához lehet több bankkártya ez igaz.


Viszont a Junior számlák esetén lehetnek megkötések, például csak Junior kártya igényelhető. Nem mondom, hogy az OTP-nél van ,de simán lehet ilyen.



Nem tudom, hogy önmagában az OTP Junior kártya ad-e bármi kedvezményt (pl. kedvezményes belépők ide-oda, mint régen volt bank amelyik diákszámlához, diákkártyához adott), de ha nem akkor nem kell kártya.

A Junior helyett igényelj sima Visa kártyát és meg van oldva.



Mert ha neked Visa kell és az OTP Junior (ami Mastercard gondolom a kérdésed alapján) nem ad önmagában semmi előnyt, akkor egyszerűen cseréld le Visara.

2021. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!