Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi az hogy az Ereste Banknál...

Mi az hogy az Ereste Banknál utal valaki, ilyen papír alapú valamin, amire az töltötte ki a Fizető nevéhez, hogy Társasház?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint sajátjaként használja a társasház bankszámláját. Majd egy könyvvizsgáló teszi a dolgát, amikor vizsgálja a társasház könyvelését. Az is lehet, hogy pénztárbizonylaton a társasház bankszámlájáról kifizetett összeget bevételezi, és visszakerül a helyére.


Persze ez ettől még szabálytalan, de sok vezető fizeti céges bankszámlához tartozó kártyával a hétvégi élelmiszer bevásárlásait. Én ezekről már régen leszoktattam őket pontosan azért, mert szabálytalan. Nálam már nem merik megtenni.


Ettől függetlenül ez a probléma Téged nem érint. Nyugodtan aludják emiatt! :)

2021. jún. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hosszú választ, így már nagyjából értem mit csinál a hapsi, viszont nem szeretem az ilyen szabálytalan dolgokat, amiben az én nevem is felmerülhet.14200 Ft-ról van szó egyébként, és azt írta,hogy többször is szokott ilyet csinálni,és semmi baj nem volt belőle..Akkor merem remélni,hogy tényleg nem lesz és nem rángat bele engem valamibe. Sajnos, álmatlan éjszakám az volt emiatt....
2021. jún. 26. 08:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!