Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 120 ezer Ft-os nyugdijjal...

120 ezer Ft-os nyugdijjal melyik bankot valassza a baratom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ismeros az otthoni bankok teren mert kulfoldon elek mar evtizedek ota, de van otthon egy regi baratom, nemreg ment nyugdijba es most tudtam meg, hogy meg sohasem volt semmilyen bankszamlaja, a fizeteset mindig csekken kapta es minden szamlat csekken fizetett a postan.


Viszont most szeretne nyitni egy bankszamlat, hogy kartyaval is tudjon fizetni vasarlas kozben es neha az interneten keresztul is tudjon vasarolni ezt-azt.


A kerdesem az lenne, hogy van koztudottan olyan bank Magyarorszagon ami kimondottan jo csomagot ad nyugdijasoknak es ok eloszeretettel nyitnak vagy tartanak ott bankszamlat? Ha igen, melyik bank vagy bankok lennenek azok?


Az interneten mar probaltam nezelodni ezen a teren, vannak olyan website-ok ahol osszelehet hasonlitani bankokat, csomagokat, de en most nem az automata bank ajanlora vagyok kivancsi hanem az emberek sajat velemenyere.


2021. jún. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bankmonitor
2021. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Otp-t semmi esetre se, baromi drága.

Raiffeisen, CiB, Budapest Bank Ezek szerintem egy fokkal jobbak.


Szerintem segíts neki Transferwiset csinálni (illetve Wiset) mert sajnos az a 120 ezer nem valami sok, talán ezzel járna a legjobban.

2021. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Granit digitalis vagy sztar szamlacsomag.
2021. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Semmikepp se hallgass a 2re


Olyan rendszeres jovedelmet mint a nyugdij csak olyan bankszamlara szabad lekerni ami az orszagban mukodik. Kerulni kell a finetech cegeket mint a regi neven Transferwise



Félreértés ne essek jo szolgaltatast nyujtanak, de esetleges zarolasnal problemanal nincs magyar ugyfelszolgalat, lehet futni a penz utan egy külföldi orszagban bejegyzett ceg utan idegen nyelven.

2021. jún. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenki valaszat koszonom!
2021. jún. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!