Lakasfelujitasi TAMOGATAS?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kerdesem az lenne, egyedulallo 25 eves no vagyok, igenybe vehetem a lakasfelujitasi tamogatast! ?


Nincs gyermekem

Van tehermentes lakasom

Oda is vagyok bejelentve

Rendezett a tb jogviszonyom

Nincs hitelem


2021. jún. 13. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A 9-esnek igaza van abban, hogy a mostani támogatásokkal nagyon jól járnak kb a kora 30-asok, akik mostanában vannak családalapítási időben, de cserébe ki lett b@*szva a legtöbb huszonévessel (vagy bárkivel, aki már felnőtt korú, de még 5-10 évig nem akar családot). Az ára nem csak azoknak az ingatlanoknak nőtt meg brutálisan, ahová gyereket lehet már vállalni, hanem azoknak a kis lakásoknak is, garzonoknak, pici 1,5 szobásoknak, amik jellemzően a huszonévesek első ingatlanjai szoktak lenni. Hiába oda nem fér gyerek, ép ésszel senki nem venne fel ilyen lakásra támogatásokat, azoknak is nőtt az ára ugyanolyan mértékben. Ilyen hülye módon sehol nem támogatják a családosokat, hogy cserébe mindenki mással szúrnak ki közvetlenül.


Ez az írás egyébként tökéletesen leírja a dolgokat:

[link]

Nem minden fekete és fehér. A családosokat lehet támogatni, de ez a támogatási módszer, ami most működik nem oké.

2021. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#8: Igen, az elmélet szép, a megvalósítás csapnivaló. Rengetegszer leírtam, nem akarom újra, katasztrofális ez a rendszer. Érdemi eredménye nincs, de legalább elszaródik egy csomó minden.

Egyébként az öregedő társadalommal is együtt lehet élni, van erre példa. A világ meg túlnépesedik

2021. jún. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!