Lakasfelujitasi TAMOGATAS?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kerdesem az lenne, egyedulallo 25 eves no vagyok, igenybe vehetem a lakasfelujitasi tamogatast! ?


Nincs gyermekem

Van tehermentes lakasom

Oda is vagyok bejelentve

Rendezett a tb jogviszonyom

Nincs hitelem


2021. jún. 13. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kozben olvasgattam sajnos elolvastam


Orulok hogy az orszagbol gyerekgyarat akarnak csinalni sok erdekkapcsolwtbol megnyomoritott utoddal🙄

2021. jún. 13. 13:16
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Muszály ha nem akarják hogy összeomoljon a nyugdíj rendszer.
2021. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

*valaki valamilyen állami támogatásból kimarad:

-Dögöljön meg a világ, szar az egész ország.


(Mondom ezt úgy, hogy nekem sincs gyerekem, nekem sem jár jelenleg semmilyen támogatás se ezekben, se másban.)

2021. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ha nem ellentétes nemű párral elled tele az országot, akkor semmi nem jár.
2021. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"*valaki valamilyen állami támogatásból kimarad:


-Dögöljön meg a világ, szar az egész ország."


Nem az a baj hogy VALAMILYEN támogatásból kimaradunk, hanem az ÖSSZESBŐL. Nagy különbség. Ha lenne gyerekeseknek 4 féle, egyeülállóknak 2 féle támogatás, nem lenne baja senkinek (jó, az értelmeseknek nem lenne baja) de most csak a gyerekeseknek, vagy a gyereket tervezőknek van minden. Gyerekeseknek van: CSOK, babaváró, babakötvény, otthonfelújítási, családi pótlék, családi adókedvezmény, jövőre adóvisszatérítés, 4 gyerek után adómentesség, autóvásárlási támogatás. Egy 30 éves egyedülálló férfinek mi van? Semmi.

2021. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na igen sajnos.


De gondolkodj pozitivan, tanulj valoperes ugyvednek es hasznot birsz huzni belole 😂😂😂

2021. jún. 14. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem ertitek miert a gyermekeseket tamogatjak akkor tessek szepen a közgazdaságtani alapokat elsajatitani.


Egy jol mukodo, gazdasagilag fejlodo orszag csak ugy kepzelheto el, ha van megfelelo mennyisegu munkaero. Mivel alapjaban veve Europa eloregedo társadalom, Magyarország is, muszaj a forszirozni az embereket hogy vallaljanak gyereket, majd neveljek fel hogy aktivan részt vehessen a fejlodesben. Ha nem lesz eleg dolgozo tarsadalom akkor pl markansan kitolhatjak a nyugdijkorhatart, mivel nem lehet majd eltartani az idoseket. Ha nincs eleg ember aki termeljen akkor nem fejlodik a gazdasag, nem nonek a realberek es nem lesz jobb elet.


Nyilvanvalo hogy tamogatosakkal lehet osztonozni a parokat a gyermekvallalasra. Mivel egy gyermek felnevelese horribilis penz, ebben segit az allam.


Egy egyedulallo ember a tarsadalom számára sokkal haszontalanabb mint egy ketgyermekes csalad.

2021. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8:

1. Igen, csak ezzel azt (is) elérik, hogy a fiatalok (aki potenciálisan 10-15 év múlva vállalnának gyereket) nagy számban külföldre költöznek.

2. Ha megnézed az ingatlanárakat, azt veszed észre, hogy sokkal jobb helyeztben a családosok sincsennek, mint a támogatások előtt. A támogatások legnagyobb része beleépült az árakba. Az építőipar hihetelten jól járt, a családosok picit jártak csak jól, cserébe mindenki más megszívta. Nem csak azok akik nem vállalnak gyereket, hanem azok is aki már felnevelték a (mostanra már felnőttkorú) gyerekeiket.

2021. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Bpen van am elet. Ahol en elek, kisvarosban, itt a csokbol, onerobol es hitelbol eleg szep hazat vagy lakast lehet venni. Persze nyilvan felment az ara 10evvel ezelotthoz kepest, de attol meg 10millio tamogatassal vagy 8 10 millio hitellel eleg korrekt lakast lehet venni.


Aki kulfoldre megy az meg nem azert megy kulfoldre mert itthon egyedulallokent nem kap tamogatast. Ez bullshit.

Egyebkent nezzel utana micsoda burtalis adozasi kulonbseg van a nemet berekben, ha egyedulallo vagy, vagy eppen hazaskent 1 vagy tobb gyermeked van. Teljesen más adokategoria..



Nem csak a csunya Magyarországon van ez hogy a csaladosokat tamogatjak.

2021. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!