Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan s mint működik ez a...

Hogyan s mint működik ez a PayPal? Köszönöm előre is a segítsèget.

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi a kérdés? Hozzá kell csatolni a számládat és tudsz rá utalni meg vissza a számládra is. Elég sok webshopban és internetes fizetési lehetőséggel rendelkező oldalon is tudsz ezzel fizetni anélkül, hogy az oldalnak kiadnád a bankkártya adataidat.
2021. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok értelme szerintem nincs. Kevés helyen fogadják el hogy azzal fizess. Én eddig nem sok ilyen helyet láttam.
2021. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 grafno ***** válasza:

A PayPal online vasarlasoknal ad védelmet. Ha nem jön meg a csomag vagy más van benne mint ami a leírásban van akkor a paypal visszatartja a pénzt es lehetőséget ad a vásárló meg az eladó közötti kommunikációra. Itt nem a bankkartya adatok kiadása a lényeg. Kb 60nap panasz lehetőség van a csomag rendeleseteol . Nekem 3x volt hasznos. 1x ebayrol masjott mint amit rendeltem ott a vissza sem írt az elado 1x Kínából nem jött meg cumo 1x németből nem jött meg 4db autógumi, talán ez volt a legertekesebb mind közül.

Ez akkor jó pl ha rendelsz a vateran és nem jön meg akkor nem úszott el a pénz. Külföldről csak ezen keresztül érdemes rendelni. Semmilyen költsége sincs. Annyi, hogy a rendelésnél a fizetési modoknal paypalt adsz meg sima banki vagy kártyás vásárlás helyett.

2021. jún. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!