Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha sok utalás érkezik a...

Ha sok utalás érkezik a számlámra,arra fel fog figyelni valaki? (Például a NAV)

Figyelt kérdés

Internetes sportfogadással a célom, hogy amint 10.000 forint profitot elérek,azt kiutaltatom a számlámra.

Így viszont sok utalás fog érkezni,heti több.

Emiatt kérdőre vonhat engem a NAV/bármi?



2021. jún. 9. 10:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Így viszont sok utalás fog érkezni,heti több."


nagyon optimista vagy 😂😂😂

2021. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tudom, hogy csak a magas forgalomra figyelnek fel a bankok, az megy ilyen 2 millió környékén van. Azt nem tudom, hogy az ilyen jellegű bevételek adókötelesek e.
2021. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy adókötelesek.
2021. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A Tippmixpro magyar,így nem kell adózni
2021. jún. 9. 10:33
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha magyar tippmix, akkor semmi gond, az után nem kell adót fizetni. Teljesen legális a kiutalás.
2021. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Előbb érkezzen a sok utalás :) Mert az a nehezebbik része.


Úgy tudom az a sportfogadás ami nálunk nincs letiltva amit utal az már adózott, de nem is hiszem, hogy a nav ezzel töltené a drága munkaidőt, hogy magánemberek számláit nézegetné.

2021. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fentebb nem írtad, így nem tudhattuk. A tippmixpro után valóban nem kell adózni, így viszont nem értem az aggodalmat aziránt, hogy kiutalsz pénzt a bankszámládra.
2021. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 - semmilyen sportfogadás nincs nálunk letiltva, a külföldi oldalak is teljesen legálisak. Csak be kell vallani és megfizetni az adókat a jövedelem után.
2021. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát én már csak a tippmixpro -n fogadok (igen keveset, ezért nekem mindegy is) de volt egy idő amikor még a domain neveket is elérhetetlenné tették.
2021. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Pár hét, talán 1-2 hónap volt, amikor behozták a koncessziót, hogy letiltották a külföldi oldalakat. De az nyilván jogszerűtlen volt, és a nyomásra hamar vissza is állították. Csak meg akarják adóztatni ugye.
2021. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!