Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az milyen fajta utalás, amit...

Az milyen fajta utalás, amit elindítanak egy adott nap és másnap reggel érkezik meg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Értéknapos?
2021. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Olyanra gondolok, hogy pl az egyetem utalja az ösztöndíjakat, jön az értesítés, hogy elindítva, de csak másnap reggel érkezik meg.
2021. máj. 26. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Értéknapos.
2021. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez miért jobb annál, mintha azonnal teljesülne?
2021. máj. 26. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert jobban tervezhető.
2021. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaaa értem. Bár azt még mindig nem, hogy ha egyszer elküldték már, akkor nem mindegy-e nekik, hogy azonnal teljesül-e vagy másnap.
2021. máj. 26. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Feltetelezem van valami valami szabalyzat ami leirja hogy mikor kell megerkeznie, es ok a biztonsag kedveert elozo nap elinditjak hogy ha barmi baj lenne akkor kideruljon, vagy hogy ne aznap reggel kelljen ezzel foglalkozni.

Lehetne az is hogy azonnali utalas, de akkor meg nem utalnak egy nappal hamarabb szoval te nem lennel elorebb.

2021. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fsms ***** válasza:
0%
Swift utalásnak hívják, nem olcsó.
2021. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert éjjeli elszámolással megy, nyugdíj, családi pótlék stb. is így érkezik, nincs ezzel baj, bevett szokás.
2021. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!