Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gazdagok miért nem támogatják...

Gazdagok miért nem támogatják az éhezőket?

Figyelt kérdés
Városunkba Minden héten meghalt egy olyan ember kinek a lakásába/házában tálaltak 20-30 millió készpénzt és a számlájan is volt kb. ennyi és örökösei sem voltak. Nem tudtok legalább 100.000ft-tal megdobni az utcán úgy is mindenki ismer vagy melegedő előtt, ha bejönne úgy is lehúznak.
2021. jún. 2. 13:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Vert már mindenki tud csinálni, meg én is. Csak ők nem tudnak olyant, mint én. Én nem vagyok olyan bevállalós mint ti.
2021. jún. 2. 17:13
 12/15 anonim ***** válasza:
10: tehát akkor te vagy az Omnitudor. :-D
2021. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sztem a magadfajta valahogy eljut oda ahol van. Persze konnyu a magas lorol beszelnem, de figy. Valahol elszurtad az eleted. Gondolkozz el, hol volt az a pont ahol felrementek a dolgok, ertem en hogy az ember hibazik, de erdekes a tobbseg nem halmozza a hibakat, kitudnak maszni a problemakbol. Szoval okkal vagy ott ahol, hogy hogy allsz fel, abszalut nem erdekli a legtobb embert, engem se. Tolem meg egy 100 ast se kap egy csoves se.
2021. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bazsi a faterom is hozzád hasonló, tipikus "éhező", 3-or annyi a nyugdíja, mint a fizetésem, csak a sok sör, bor, pálinka, cigi, drog felemészti neki.
2021. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sosem adnek embernek. Az allatokat tamogatnam.
2021. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!