Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gazdagok miért nem támogatják...

Gazdagok miért nem támogatják az éhezőket?

Figyelt kérdés
Városunkba Minden héten meghalt egy olyan ember kinek a lakásába/házában tálaltak 20-30 millió készpénzt és a számlájan is volt kb. ennyi és örökösei sem voltak. Nem tudtok legalább 100.000ft-tal megdobni az utcán úgy is mindenki ismer vagy melegedő előtt, ha bejönne úgy is lehúznak.
2021. jún. 2. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért támogatnának idegen, ingyenélő heréket..?

A saját leszármazottaiknak spóroltak!

2021. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

40-60 millió összvagyon még messze nem gazdag.


Bár én sem vagyok gazdag, de még csak jómódú vagy átlag feletti életszinvonalon sem élek. De ha gazdag lennék, még is mi a francért kéne nekem bárkit támogatni? Nem értem.

2021. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem ismerem azt az embert, akinek adnam.


Sot, ha azt kernem cserebe, hogy kepezze magat, tanuljon idegennyelvet, meg ki is rohogne.


Valoban penzt kell adni a tudatlannak?

2021. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem adok pénzt senkinek sem. Kövezzetek meg, de még ha a gyerekének kér a Blahán a koldus cigányasszony akkor se adok.


Helyette viszont 45-ször voltam önkéntes véradó.

2021. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek ingyen jár két szakma!

Miért is kéne magánembereknek etetni azokat, akik nem akarnak dolgozni???

2021. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj h tul hulyenek tunsz hogy elmagyarazzuk hogy miert nem. Dolgozz, legyen penzed es siman megerted hogy miert nincs ertelme egy csovesnek penzt adni meg hogy a vilag miert nem ugy mukodik
2021. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sem adott senki
2021. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Te kinek adtál?
2021. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Mire elég ma 100 ezer forint? Megoldja a hajléktalan ember életét? Nem. Egy darabig több jut piára, vagy majd valamelyik társa megkéseli azért a pénzért. Van értelme.
2021. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az első meg olvasni sem tud.

Minálunk majdnem mindenki beszél legalább 1 idegen nyelvet. Minálunk nem a ritka a diplomás se. Nálam többet senki sem tud a földön. Tudomány,technika,műveltség. Régebben 10.000ft-okat adtam.

2021. jún. 2. 17:01
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!