Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi banktól vettem volna...

Külföldi banktól vettem volna fel hitelt, és elutaltam az összeget, viszont még kellene fizetnem mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos addig halasztottam, húztam a dolog, hogy már belföldi bankokhoz nem tudtam volna fordulni. Mára szükségem lenne 250.000. Ft-ra. Egy külföldi bank azt írta, hogy ma megadja, ha küldök 98 EUR-t utaltam, és még kérnek. Mit tehetek ezügyben? Valamint valaki ki tudna segíteni 2 hétre a fent említett összeggel? Bocsánat, hogy ilyet kérdezek, de sajnos már máshogy nem tudom megoldani, mert ma van a határidő. Persze ha kamattal is kamattal vissza fizetném, valamint tudok mutatni bizonylatot, hogy érkezik a kártyámra utalás.

Köszönöm előre is a válaszokat!



#utalás #összeg #külföld #hitel #Kölcsön kamattal
2021. ápr. 30. 14:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
(ja, es amugy akkor se adnek kolcson ha 1000 forintot kernel, mert garantaltan jonnel jovo heten is hogy eluszott az ezres es kene meg otezer)
2021. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tudom nem vagyok normális, és egyébként nem is tartom úgy hogy van jogom a szavazáshoz, nem is tettem sosem és nem is fogom, mivel nem vagyok racionális, de most életemben először koldulok, és nem fogok többet, és tényleg bocsánat, hogy most megpróbáltam. De tényleg köszönöm!
2021. ápr. 30. 15:21
 13/23 xswerdy ***** válasza:
86%
ez hogy volt? N26 egy létező bank, pár perc alatt tudsz csinálni egy hitel-kalkulációt. De ezután hogyan jelentkezett egy magánszemély, hogy utalj a számlájára?
2021. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én én talált oldalon kértem, egy ajánlatot hogy szeretnék hitelt felvenni, erre jött e-mail elküldtem sajnos mindent személyi igazolvány, lakcím kártya, jövedelmet igazoló dokumentum, és mindent e-mailben beszéltünk, mikor utalnom kellett akkor adta meg az adatokat és a bank neve N26 volt, a személy neve pedig Felipa Lima.
2021. ápr. 30. 16:44
 15/23 xswerdy ***** válasza:
93%
hogy nem az N26 oldalán kalkuláltál? Hanem egy olyan oldalon, ami szemmel láthatólag nem egy banké?
2021. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Hogy mi??? Az összes igazolványod lefotóztad és elküldted????

Nem véletlenül intézik ezt személyesen. És amikor másolatot csinál róla a bank, te aláírod a papírt amin a másolat van.

Embeeeeeeeeeer.....

2021. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen sajnos úgy tettem, tragédia után buktam a vizsgáimat és nagyon borsos így most hogy pótolom kell, amúgy sem egy olcsó dolog de így újra az egész és sokkal többe kerül, már a hét elején tudtam hogy buktam őket, de bíztam benne hogy a héten megjön a fizum viszont nem, a tragédia miatt elköltöttem még a hónap vége előtt elég sok pénzem, úgyhogy egyszerűen nem figyeltem hogy a bank oldala-e vagy nem, és mivel anno ahová jelentkeztem online egy állásra ott is így kellett és nem lett belőle baj, azért voltam most is így vele, hogy lefotózom, és nem.lesz baj.
2021. ápr. 30. 17:37
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez kesz, ez menthetetlen...


Csereld le a szemelyidet most azonnal, a bankkartyadat is tiltasd le, mielott ceget is alapitanak a neveddel. A tovabbiakban pedig folyamodj gyamsagert, mert keptelen vagy az onallo eletre.

2021. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Már letiltottam köszönöm, személyin is gondolkodtam, de mivel csak az adatokat fotóztam úgy véltem az nem szükséges, igényeltem új kártyát, úgyhogy azzal nem lesz baj, hát képtelen nem vagyok szerencsére ha már eddig ment 15 évig , sosem voltam ilyen helyzetben és nagyon váratlanul ért, de saját káromon megtanultam, köszönöm szépen!
2021. ápr. 30. 18:24
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

Akkor már 285 000-re van szükséged :)


Adok neked 285e-et, ha adsz nekem 315e-et. DEAL or NO DEAL???

2021. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!