Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi banktól vettem volna...

Külföldi banktól vettem volna fel hitelt, és elutaltam az összeget, viszont még kellene fizetnem mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos addig halasztottam, húztam a dolog, hogy már belföldi bankokhoz nem tudtam volna fordulni. Mára szükségem lenne 250.000. Ft-ra. Egy külföldi bank azt írta, hogy ma megadja, ha küldök 98 EUR-t utaltam, és még kérnek. Mit tehetek ezügyben? Valamint valaki ki tudna segíteni 2 hétre a fent említett összeggel? Bocsánat, hogy ilyet kérdezek, de sajnos már máshogy nem tudom megoldani, mert ma van a határidő. Persze ha kamattal is kamattal vissza fizetném, valamint tudok mutatni bizonylatot, hogy érkezik a kártyámra utalás.

Köszönöm előre is a válaszokat!



#utalás #összeg #külföld #hitel #Kölcsön kamattal
2021. ápr. 30. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
OMG kinek utaltál?
2021. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Mivan?
2021. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Mulfoldi bank irta, hogy utalj elore penzt nekik ok majd utalnak neked tobb penzt :))))
2021. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Tanulópénz megvolt...
2021. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
N26 bank a neve elméletileg, de Felipa Lima névre utaltam és egy német számlára, swift kódra. Bocsánat, hogy nem voltam eléggé érthető >< Nagyon ideges is vagyok, igen tudom saját magam hibája mind a kettő, de nem tudom hogy most mit csinálhatnék. Hátha tud nekem valaki segíteni >< Tudom nem illik koldulni sem, de úgy voltam vele hátha tud valaki segíteni akár abban is, ha meg nem hát akkor csak leszólásban mert megérdemelem tudom. De minden bank még ha gyorsan is lenne, akkor is csak jövőhéten jutnék pénzhez, de sajnos így hogy a végére hagytam az intézést, nekem mára jól jönne az összeg. A külföldi bank azt írta, hogy még ma megkapom, de csak fizetni kellene folyton ezért azért, gondolhattam volna hogy túl szép hogy igaz legyen
2021. ápr. 30. 15:00
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lehúztak téged, és most te próbálsz másokat lehúzni. Korrekt...
2021. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
hát ebből nem elsz lóvé
2021. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Most már 250.000 Ft + 98 euró kell. Ilyet soha többé ne csinálj.
2021. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem is csinálok többet ilyet, nem akarok senkit lehúzni, de jogos a leszólás, én csak megkérdeztem hogy bárki tud-e segíteni, nem követelem. És visszafizetek kamatostól mindent, tudok mutatni számla kivonatot, minden adatot megadok, nem vagyok rossz ember, nagyon lelkis vagyok, úgyhogy bocsánat tényleg hogy egyáltalán megkérdeztem. És így is köszönöm szépen a segítséget mindenkitől!
2021. ápr. 30. 15:11
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyeneknek kene a valasztojogat korlatozni es gyamot kirendelni, hogy az intezze helyettuk a penzugyeiket (is).


Baszki elutalsz 100 eurot egy vadidegen szamlara ami egy random maganszemely neven fut valahol, mert a neten azt lattad hogy akkor kapsz majd 250e hitelt most azonnal, izibe'? Normalis vagy?!

2021. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!