Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik, ha OTP Junior...

Mi történik, ha OTP Junior számlám van, és betöltöm a 24 éves kort?

Figyelt kérdés
Elvileg 24 éves korig lehet igénybe venni. Ilyenkor automatikusan átkerülök más számlacsomagra?

2021. ápr. 22. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2021. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Átraknak a legalapabb lakossági számlacsomagra, ami általában a legdrágább. Érdemes utánanézned a bank oldalán, hogy milyen csomagok vannak még.
2021. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jump csomagba raknak, onnan majd a normálba tovább
2021. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
A Jump sem rossz, legalábbis amikor én OTP-s voltam nem volt rossz, de ha van rendszeres jövedelmed azért ennél, más bankoknál, már jobbakat is lehet találni. (Ha azóta nem lett kedvezőbb a Jump, mint anno, de nem gondolnám, hogy az lett.)
2021. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A számlacsomagok összehasonlításához van valami honlap vagy összefoglaló? Próbáltam megnézni az OTP honlapján, de majdnem mindegyik csomag másik pdf fájlban van, és nincs egy táblázat, amin látni lehetne a különbségeket.


Illetve, ha tudtok ajánlani számlacsomagot, az is hasznos lehet. Jelenleg nincs fizetésem, csak pár hónap múlva lesz. A számlacsomagnál fontos lenne, hogy legyen hozzá virtuális számla + kártya is, illetve nyilván a költségek lehetőleg alacsonyak legyenek.

2021. ápr. 22. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Jump számlacsomagba raknak át, ami még nem olyan rossz, mint az alap, de a Juniornál nyilván kedvezőtlenebb. Én most ebben vagyok.
2021. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bankmonitor.hu vagy bankracio.hu


Kalkulátorok.


Ha van még diákigazolványod akkor 26 éves korig diákszámlák között kellene nézelődni.

2021. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
K&H-nál lehet 26 éves korig junior számlád, ha diák vagy.
2021. ápr. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!