Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kap mindig lepontozást...

Miért kap mindig lepontozást aki kérdésre, egy konkrét bank nevét vagy bank termékét javasolja?

Figyelt kérdés

Nem reklámozni akarja, hiszen a kérdező kérdezi, hogy "melyik banknál...?", "mit ajánlotok, hogy ..." és erre ír valaki bank nevet illetve konkrét termék nevét.


Az ilyeneket annyiszor pontozzák le. Sosem értem miért.


Az is más, ha nem a kérdésre válaszol, hanem azt mondja, hogy ne így csináld, hanem helyette inkább... Bár a tipp akkor is lehet jó, de ott még értem, hogy a kérdés nem arra irányult.



2021. ápr. 22. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Szia!Ne keresd a miértjét mert nincs rá értelmes magyarázat.Én is mikor bárhova normálisan a kérdésre felelve írok oda mert tudom a választ akkor is sokszor lepontoznak de engem már nem érdekel, a kérdező pedig vagy megfogadja a jó szándékú tanácsom vagy nem.Van aki ezzel szórakozik hogy mindenkit lepontozgat
2021. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy sért, csak miért.

Az okára lettem volna kíváncsi, illetve így nem lehet segíteni ha a konkrét válaszokat lepontozzák. Jó, persze az sem mindegy, hogy a kérdező pontoz le vagy mások.


Nyilván ha valaki reklámoz az tényleg nincs rendben, de ha nem azért írja akkor éppen a kérdésre válaszol.


Az is tény, hogy 99%-ban nem lehet kiszűrni mi a reklám és mi nem, bár reklámozni meg mi értelme, nem az övé a bank.

2021. ápr. 22. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mindig"? Én ilyet nem tapasztaltam, mondjuk nem is figyelem, hogy milyen válaszok kapnak általában lepontozást, de gondolom magadra gondolsz, te kaptál.

Semmi összefüggés a gyk-n a válasz hasznossága és a pontozás között. Van, aki abban leli örömét, hogy másokat lepontozhat, van aki még ha hasznos választ is kap, megsértődik, nem tetszik a válasz stílusa, ezért lepontozza, más meg másért pontoz le.

Egyébként meg az is lehet, hogy a lepontozás jogos volt. Nem lehet megmondani anélkül, hogy látnánk a hozzászólásokat.

2021. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!