Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki tud segíteni, aki ért...

Valaki tud segíteni, aki ért a hitelek elbírálásához?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan valaki, aki valóban pénzintézetben dolgozik és tudja, hogy mennek a hitelelbírálások.

2021. ápr. 21. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Praktikusabb ha kiirod a kerdesed mint az ha keresel egy specifikus embert. Azt a bankban megtalalod
2021. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Nem véletlen, hogy nem írom ki. Privátban szeretném.
2021. ápr. 21. 11:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden bank hitelfeltételei nyilvánosak a weboldalukon....
2021. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi lehet olyan titkos ezen?
2021. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Amint beadom a megfelelően leigazolt munkahelyet (jövedelemigazolás), már fel is mondhatok? Ez a tervem. Lehet, v még ne, amíg rá nem kerül a hitelintézettől a pecsét, h folyósítják a hitelem. Két hét nem ügy, de x hónapot nem szeretnék már itt tölteni. Köszi.
2021. ápr. 21. 12:18
 6/13 Hintalow ***** válasza:
85%

Több mint èvtizedes banki karrier után:

- A hitelbìrálat(mint szinte minden, ami nincs törvènyileg pontosan szabályozva) minden bankban más, más szabályok, rendszerek folyamatok. Szóval alapból specifikusan adott bankból kène ember.

- A hitelbìrálati pontos èrtèkek, folyamatok büdös módon titkoltak mindenhol, az a cèl, hogy teljes egèszèben minèl kevesebb ember tudja, akik a rendszert lekèpezik.

Józan paraszti èszen alapuló tanácsokon kìvül nem sok tanácsot tudsz kapni a hitelbìrálatról.

2021. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen. És nem akarom kiírni az adott bank nevét. Azt reméltem, hogy így is tud valaki segíteni. Jó, köszi.
2021. ápr. 21. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha kicsi noname cegnel dolgozol akkor tuti leinformaljak a munkaviszonyodat. Nem veletlenul irjak ra a munkaltatoira a ceg kapcsolattartojat.


Ha nagy ismert ceg akkor kisebb esellyel. Ha a bankba megy a jovedelmed regota es megbizhato ugyfelnek tunsz, akkor is kisebb ra az esely. De egyebkent arra szamitanek, hogy leinformalnak ergo ki kellene varj mig pozitiv lesz az elbiralas.

2021. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Inkább akkor mondj fel mikor már folyósították.
2021. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát persze, így biztosabb. De ahogy az előbb is írtam, nem tudom, hogy inkább két hét a folyósítás vagy inkább három hónap. Nem jutottam előbbre.
2021. ápr. 21. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!