Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki utalás. Melyik banknál...

Banki utalás. Melyik banknál a legolcsóbb? 2 millió felett utalnék.

Figyelt kérdés
4 millió forint fog érkezni a számlára, amiből 2,3-at át kell utalnom. A maradékot is valószínűleg át fogom. Mindenhol 10 ezren felül van az utalás. Ez túl sok. Nincs valami kedvezőbb, amit én nem vettem észre esetleg?

2021. ápr. 18. 12:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Na igen, csak sajnos én a feltételeket nem tudom teljesíteni.
2021. ápr. 18. 19:15
 22/26 A kérdező kommentje:
18-asnak írtam.
2021. ápr. 18. 19:20
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző, hogy bárki ír egy konkrét ajánlatot azonnal jönnek a lemínuszoló értékelések.


Az biztos hasznosabb, hogy ha valaki leírja, hogy igen, így rossz, úgy rossz, meg általános igazságokat ír.

2021. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Erste említett számlája tényleg megoldás lenne. Lehet, hogy van több hasonló is, de az tényleg jó. Testvérem folyton utal és neki nagyon bejön ezért. 20 000 ft alatti összegnél pedig még tranzakciós illeték sincs. Tehát jövőre nézve sem rossz, mert most itt persze sokkal nagyobb az utalás.



Kérdező, ha esetleg még van diákigazolványod és 26 alatt vagy akkor a havi díja is nulla forint. De különben sem sok, ha ez a rendszeres állandó bankszámlád, amit használsz. 200 valahány forint.

2021. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Az Erste Egyszámlája sem jó nekem.


Számlavezetés: 233 ft, évente 2796 ft

Hírnök SMS-értesítés 550 ft, 6600 ft/év

Csoportos beszedés: 336 ft/hó, 4032ft/év

Utalás: 0,179% +0,35% max 6000ft

Kártyakibocsátás: 5334 ft

Éves díj: 5334 ft


Évente ez is 18 762. Majdnem annyi mint a Budapest Bank.

2021. ápr. 19. 17:34
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok aki először javasolta az Erste Egyszámlát.


Valamilyen számla nyilván kell neked, nem is csak most a nagy összeg utalása miatt.


Ez a számlavezetési díj elég baráti a mai díjakat elnézve.

Az SMS-eknél én limitet állítottam be, X összeg feletti használatnál jön csak. Havi díja nincs, csak darabdíj. Nem tudom van-e még ilyen vagy már az újabb számláknál csak fix havi díj sms csomagban, de ha van, akkor ennél jóval kevesebb is lehet.

Ha pedig mobilbank alkalmazást is használsz akkor teljesen ki lehet váltani az smseket.


Csoportos beszedést nem tudtam, hogy használsz.

Utalás, mint írtam, ha ezt a kedvezményt választod a három közül akkor csak a tranzakciós illeték van, semmi több, tehát nem úgy ahogy írtad, hanem csak 0,3% max 6000 ft mindig.


A kártya eléggé megdrágult, most látom csak.



Tehát annál kevesebb mint ahogy összeadtad, akár jóval kevesebb is lehet, de valamennyi költség úgy is lesz.

A mostani nagy-nagy átutalások miatt pedig ha rosszul választasz még ennél jóval több is lehet.

2021. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!