Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mitől lehet, hogy bankkártyára...

Mitől lehet, hogy bankkártyára nem reagál az ATM, de pl: fizetni lehet vele?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szar a kártya?
2021. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hol lehet erről meggyőződni?

Nem tudom próbálta-e az illető, de akkor érdemes kipróbálni hogy tud-e úgy fizetni, hogy lehúzzák a csíknál illetve a chipes részével is külön-külön.

2021. ápr. 16. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak válaszolsz?

Ilyen kérdést mi értelme kitalálni?

2021. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert nem mindegy, hogy újra csináltassa a kártyát vagy sem.

Hiszen, ha ez a kártya hibája, és csak a kp felvétet akadályozza, akkor lehet jobban jár az illető, ha a kp felvétet máshogy oldja meg.


Én meg nem tudtam, hogy ilyen módon is lehet rossz egy kártya. Bár tesztelni lehet tényleg nincs értelme a #2-es töprengésemben leírt módokon..

2021. ápr. 16. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Uj kartyat kell csinaltatni, valoszinuleg a csip meghalt benne
2021. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Be kell dugni a következő fizetésnél. lehet az Atm volt rossz.
2021. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nos úgy néz ki tényleg a kártya lesz rossz, mert másik ATM is ezt csinálta, a chip ahol van kb addig engedi bedugni az ATM. Viszont kiderült hogy lehet fizetni se tud vele, mert arra másik kártyája van az illetőnek.


Most azon godnolkodom, hogy NFC telója van, hogy van-e erre valami megoldás, hogy azzal vegyen ki pénzt..

Ha tudtok írjátok meg. Köszi!

2021. ápr. 16. 15:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha tudtok ilyen NFC-s kp felvételes megoldást írjátok meg. Köszi!
2021. ápr. 16. 15:31
 9/10 A kérdező kommentje:

ERSTE bankos a kártya, ez még lemaradt.

Nem látom, hogy náluk lenne ilyen,

2021. ápr. 16. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
A Budapest Banknak vannak elvileg NFC-képes ATM-jei is, de hogy az összes automatájuk közül melyik, ami ilyen, azt nem tudom. Szóval, ha van a közeletekben BB ATM, oda kell menni és megnézni, hogy van-e rajta NFC panel.
2021. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!