Miért nem enged fizetni online bankkártyával?

Figyelt kérdés

Sem a Tippmixpro fiókomat nem tudom feltölteni, sem az önkéntes nyugdíjpénztár számlámra nem tudok befizetni. Mobilon a Smartbankban jóváhagyom, beírom a jelszót is. Voltam már az OTP-ben, ott azt mondták, hogy változtassam meg a telekódot (megtörtént), illetve állítsak be limitet (szintén megtörtént). Megnézték a beállításokat, elvileg működnie kellene, de nem.

Utalni viszont tudnak (arra kapom a fizumat). Holnap "megpróbálok" pénzt felvenni, kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e.


2021. jan. 12. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem működött először. A netbankomban állítottam mindent, telefonszámot újraírtam, telekódot megadtam, aztán egyszer csak sikerült. A smartbankból addig nem szabad kilépni amíg a fizető oldalon nem írja ki hogy sikeres.
2021. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nekem sem működik a bankkártyás fizetés: az adatok megadása után egyszerűen nem is hozza be azt az oldalt, ahol meg kellene adni a biztonsági kódot és a telekódot - ellenben a "tekergés" után átvált angol nyelvre és az írja ki Terminated. Nem tudom, miért lehet ez - szintén OTP.


Utalni tudok.

2021. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
#1 voltam, kipróbáltam, nekem se működik, szerintem az OTP-nél van valami hiba.
2021. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as, nagyon-nagyon köszönöm, hogy fáradtál vele és kipróbáltad - már kezdett szétvágni az ideg. Nemrég volt a számítógép szerelő nálunk és azt hittem, valami program nincs benne vagy sütiket kell törölni vagy ki tudja, éppen mi a "hasfájása" a szám.gépnek - de akkor nem erről van szó...


Akkor nyugodtan hátradőlök és holnap ismét próbálkozom :-)

A számlák meg - sajnos - megvárnak... :D

2021. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megint sz@rakodik, pedig egyszer már működött.
2021. jan. 18. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!