Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esélyem vidéken 36 évesen...

Van esélyem vidéken 36 évesen banki ügyintéző pozícióba bekerülni? Nem szakirányú diplomám van, hanem biológusi. Ja és férfi vagyok, se gyerek, se család, tehát nem ,,zavaró tényezők" ezek.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
De van bármi pénzügyes képzésed? Legalább okj vagy valami?
2021. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eselyed barmire van, csak kicsi :)
2021. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na az, ami még nincs. Csak gondoltam belevágok, 8 hónap nem sok idő.
2021. ápr. 13. 09:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mibe vágsz bele? És mire van 8 hónapod?
2021. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
banki ügyintéző tanfolyam időtartama.
2021. ápr. 13. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfinek lenni ma már nem hátrány ebben a foglalkozásban vagy legalábbis sokkal kevésbé mint korábban.


A tudást tekintve a banki ügyintéző OKJ bőven elég lenne.

Hogy egy-egy bank ennél többet kér-e vagy beéri ennyivel azt nem tudom. Bankfüggő is.

Takarékbank inkább beéri.


Viszont egy diplomás előnyben lesz mindig.


Ezt a tapasztalat tudja kompenzálni, módosítani, csak az meg neked nincs.


Én a helyedben megpróbálnék előbb komolyabb helyekről tájékozódni mint ez a honlap.

Ne a semmire csináld meg a képzést.

2021. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudok róla, hogy bárhol az országban lenne 8 hónapos banki ügyintéző okj.
2021. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol feltétel a szakirányu végzettség. Általában csak felsőfokú végz, angol nyelvtudás és talpraesettség kell hozzá.

Szóval esélyed van. Én nem eröltetném annyira a tanfolyamot.

2021. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtad, hogy nem megy a matek? Diszkontálni, jelenértéket számolni minimuk tudni kell a 2.eshez
2021. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hol írta, hogy nem megy a matek? Én nem látom.


Amúgy pedig egy ilyen képzésen meg utána a munka során amennyi matek van azt kb. bárki lazán megtanulja. Nem egy alkalmazott közgazdaságtan egyetemi szak.


Valaki írta, hogy néhány banknál bármilyen diplomával felveszik fiókba. Igen, ez elméletben igaz és amikor a nagy fióknyitási láz volt sokszor így is történt.

Viszont a gyakorlatban ha van képzett jelentkező őt választják inkább. Rengeteg fiók is bezárt, tehát ma már nincs fióki dolgozókra hatalmas kereslet.


Ettől függetlenül nem akarlak lebeszélni róla, kérdező, csak tájékozódj előtte alaposabban, és ha lehet ne ezen a honlapon!

2021. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!