Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik ilyen hogy az OTP 10...

Létezik ilyen hogy az OTP 10 nappal később emelte le az SMS díjat a számláról mint hogy az SMS-t megkaptad?

Figyelt kérdés
Néztem hogy tegnap levontak 34 Ft otp direkt üzenet díjat először nem értettem hogy mire mert semmit nem kaptam aznap. CSak fizu utalásról sms-t de az még elsején volt a terhelés meg 11.-én.
2021. ápr. 12. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sms-enként vonja le, hanem időnként.
2021. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Bár nem OTP, de nekem az utalások díját is gyűjti és minden hónap utolsó munkanapján egyszerre terheli be az egészet. Ami azért nem annyira jó, mert ha addig elköltöd az összes pénzed és nem figyelsz rá, hogy egy kevés maradjon erre, lemegy mínuszba és ketyeg a büntető kamat.
2021. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!