Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok 4 millió hitelt/kölcs...

Kaphatok 4 millió hitelt/kölcsönt munka nélkül?

Figyelt kérdés

5 év után most hagyom ott a munkahelyem és kezdek egy újat, a fizum kb. nettó 400 ezer. Van pár hetes munkáltatói igazolásom, de azóta felmondtam. Jó lenne, ha nem kellene 3 hónap próbaidőt várnom az új helyen, mert addigra már nem lesz meg ez a lehetőség (ingatlan -tároló- nyomott áron, de pont ez kéne, mert a társasházunkban mellettem van, és akár össze is lenne nyitható). Ha nekünk nem kell, a neten eladják, 4 hónap múlva tuti nem lesz meg.

Lehet igényelni ekkora összeget (akár Provident és társai is játszik, folyamatosan dolgozok, jó szektorban, csak pont most váltanék)


2021. ápr. 7. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2021. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi garancia, hogy a próbaidőd egyáltalán kitöltöd.

Akár 1 hét után elküldhetnek.


Provident alkalmi munkára is adott még pár éve, de azt nem köszönöd meg!

2021. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelzáloghitel esetleg
2021. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi azért. jó lenne, ha nem a szüleimtől kellene kölcsön kérni, de max. akkor marad az....
2021. ápr. 7. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelzáloghitelt sem adnak így
2021. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a 3 héttel ezelőtti munkáltatóit nem lehet beadni? Vagy ne is próbálkozzon az ember?
2021. ápr. 7. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Kell egyáltalán munkáltatói igazolás? Én OTP-nél vagyok, két személyi kölcsönöm meg folyószámlahitelem is volt náluk (az egyik kölcsön 1 milla körüli volt, akkoriban kb. 140ezer fizetésre, szóval arányaiban a tiedhez hasonló), soha, semmihez nem kértek munkáltatói igazolást.


Az persze kellett hozzá, hogy a munkabér rendszeresen az ott vezetett számlámra érkezzen, ezt így láthatták ők maguk, hogy már vagy 3 éve folyamatosan jön.

Utána csak egy csomó kérdésre kellett válaszolni bemondásra, pl. van-e saját tulajdonú ingatlanom, hányan élnek a háztartásban stb. Ezek nyilván a kölcsön elbírálását segítik, gondolom földhivatali nyilvántartásból lekérdezik, meg a khr-t is lekérdezik, hogy szükség esetén végrehajtóval vissza tudják szerezni a pénzt. Szóval ha van saját lakásod, és csak annyit látnak a rendszerükben, hogy eddig hosszú ideig rendszeresen jött arra a számlára a munkabéred, már jó vagy, nem kell munkáltatói igazolás.


Nálunk még nem volt e hónapban fizetés, valószínűleg pénteken jön, mert az az ötödik munkanap ebben a hónapban.

Úgyhogy én a helyedben nem itt kérdezgetnék, hanem egyszerűen beballagnék a bankomhoz, de még ma, most rögtön. Akár több fiókba is, ha az egyiknél nem adnák meg, de csak olyan bankhoz, ahova jött eddig a munkabérem. Csak annyit fognak látni a rendszerükben, hogy múlt hónapban megjött rendesen a bér, mint eddig, azt meg nyilván nem kell az orrukra kötni, hogy felmondás alatt vagy.


Aztán ha egyszer megadják a kölcsönt, a további sorsod a kutyát nem érdekli, csak álljon rendelkezésre a törlesztőrészlet összege a számládon minden hónapban.

2021. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!