Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy pesti bank fiókban...

Ha egy pesti bank fiókban adom be a hitel igényléshez szükséges papírokat, kérhetem azt, hogy a szerződést egy vidéki fiókban írjam alá? Kitolás ez a hitel ügintézővel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérheted, cibnél nekem meg szokták oldani a szerződésaláírásokat így
2021. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hitel, főleg minél nagyobb összeg, a banknak is érdeke.

Általában ekkor rugalmasabbak.


A bankot lenne jó megkérdezni, vagy legalább írd ide, hogy melyik bank, hátha valaki tudni fogja a választ. Úgy nagyobb eséllyel kapsz jó választ.



Nem velem volt, de láttam már olyat, hogy más fiókban akart aláírni valaki valamit és a szerződést oda küldték a központból.

Ha elektronikusan akkor úgy (ma már inkább ez történik) és a fiókban nyomtatták ki és az ottani dolgozók közül írta alá kettő.


Ha olyan, hogy a központban kell aláírni akkor pedig belső postájukkal a papírokat eljuttatják az adott fiókba.



A hitelügyintézővel hogy kitolás-e?

Hmmm, kedves, hogy gondolsz rá, de nyilván a saját érdeked kellene nézned.

Egyébként ez a bank nem nyilvános belső szabályzatain múlik, de valószínűbb, hogy a hitelügyintéző így is megkapja a jutalékát.

Az egy dolog, hogy kik és hol írták alá. Ő elintézte, lebeszélte, bevonzotta az ügyfelet, értékesítette a terméket és ezt látják. A többi technikai kérdés.

2021. ápr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!