Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő mire levesznek a...

Mennyi idő mire levesznek a khr-ről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnapi nap vègtörlesztettem egy provident tartozásom mivel ahoz hogy egy banknál tudjak hitelt felvenni ahoz nem szabad lenni provident tartozásnak. ( heti kölcsön) a kerdes az hogy mennyi idő mire tőrlődik hogy van felejuk torlesztesem? Marmint h sajat khr-em bol eltunik a provi tartozás?

#bank #Provident #KHR #hitel #Vègtorlesztes
2021. ápr. 1. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha nem törölnek. Ha 20 év eltelik akkor sem. Végtörlesztés esetén kapsz egy minősítést "pontosan fizetett/késett" stb. amit bármikor bármelyik bank vissza tud nézni.

Nekem a végtörlesztés után néhány nappal már jött a levél.

2021. ápr. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontosan törlesztettél, akkor egyetlen bankot sem fog zavarni, ha már nem áll fenn a tartozás. Ha késedelembe estél és negatív listán vagy, akkor egy év.
2021. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan mindig csak ugye sok bank nem szereti a providentet es engem az erdekel hogy ugye tegnap elott vegtorlesztettem es hogy mennyi ido mire felkerul a khr-be hogy már nem vagyok adós felèjük?
2021. ápr. 2. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 munkanap alatt látszania kell a KHR-ben, hogy a hitel státusza változott fennállóról megszűntre. Ha nem akkor a Providentnél kell érdeklődni, mert ők küldik az adatokat a KHR-be.
2021. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. ápr. 3. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!