Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kapok a BT Kapital-tól...

Miért kapok a BT Kapital-tól üzeneteket?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 3 évvel lett csinálva egy Transilvania-s bankkártyám, mert kellett a sulihoz. 1 évig használtam. Mert utána már nem igényeltük az ösztöndíjat. 1-2 hónaponként szoktam kapni üzeneteket elvileg a banktól de a feladó mindig egy 4 számjegyből álló szám. Általában olyan áll benne, hogy hívjam fel sürgősen a bank telefonszámát.. És persze le is írják a számot. Meg olyan is volt bele írva hogy kell fizessek. Ez mennyire lehet valós? Még 18 éves sem vagyok,és lehet ilyet követelni? Nem követtem el semmit :))
2021. márc. 23. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondtak, amikor felhívtad a számot?
2021. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adósságbehajtó cég

Szólj a szüleidnek, hogy keresnek!

2021. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemrég kaptam egy levelet a banktól, amiben tényleg azt írták hogy van tartozás, mivel nem volt lezárva a kártya, és más nem volt használva. De meg sem közelítette azt az árat, amit üzenetben kaptam. Beszéltem egyik ismerősömmel, és közölte velem, hogy ez egy becsapás, és ezzel csak azt szeretnék elérni, hogy hívjam fel azt a számot, amit küldtek üzenetben és úgy tudnék csinálni számlát..

Eddig azért nem fordultam senkihez, mert én sem hittem, hogy egy üzenet nagy jelentőséggel bírna.. A fontosabb értesítéseket inkább levélben közlik.

2021. ápr. 19. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!