Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha atm-en fizetem be a telenor...

Ha atm-en fizetem be a telenor számlát és mínuszban van az egyenleg akkor levonja? Vagy hogy tudom befizetni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A bankszámlád van mínuszban?


Ha mínuszban van a számlád vagy akár csak egy forinttal is kevesebb van rajta mint a Telenor számla összege, akkor nem fogod tudni befizetni, sem ATM-en sem a telenor.hu -n bankkártyával. Sem átutalással a te számládról.


Ugyanis a számládon nincs elég pénz.

2021. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mínuszba van, akkor gyanítom h van A hitelkereted, kérd le az számlaegyenlegedet, és nézd meg a szerződésedben h meddig mehetsz le még mínuszba.
2021. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos utolsó, mert a bank a saját költségeit ráterheli, ha nincs rajta akkor is.
2021. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!