Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes a havi fizetésemet...

Érdemes a havi fizetésemet míg el nem költöm valamiben tartani?

Figyelt kérdés
Egy pénzügyi tanácsadó, hangsúlyozom NEM ÉRTÉKESÍTŐ vagy valami ügynök, MBA-s ember említette egy videóban, hogy neki 30 000 forintnál több soha nincs a bankszámláján. Azt viszont nem mondja, hogy addig miben tarthatja. Valami ötlet? Mi lehet ennyire likvid, hogy 30 napnál rövidebb ideig alacsony kockázattal, költségmentesen, nyilván nem magas hozammal tartható benne a fizu elköltésig?

2021. márc. 19. 22:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És természetesen csak olyan szolgáltatónál, ahol lehet nyitni TBSZ számlát és az 1 év befizetés, további 4 év ,,tartogatás" után adót optimalizálni.
2021. márc. 20. 04:58
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Malacoersely számlával ez ingyen megoldható, én is hasonlóan csinálom.
2021. márc. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Jobban jársz, ha kérsz egy hitelkártyát és azt kimaxolod!
2021. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát, a hitelkártya egy masszívan személyiségfüggő dolog, igazából lehet rajta nyerni, de én még szinte élő emberrel nem találkoztam, akinek hosszútávon sikerült volna.


Nekem anyukám például pár százezerre el is adósodott vele, mert baromi figyelmetlen volt, kifizettem neki, de cserébe el kellett tiltanom tőle. Nem mindenkinek való, én, aki odafigyelek az ilyenre se szívesen vállalnám be. Bármikor lehet fontosabb dolga az embernek és máris bukott rajta. Többet ér, ha az ember az erre fordított energiát önképzésbe meg a befektetései kezelésébe fekteti.

2021. márc. 21. 06:57
 15/15 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, hogy legalább egy évtizeden keresztül muteromnak se volt gondja vele...
2021. márc. 21. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!