Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste Bank a K&H Bank és...

Az Erste Bank a K&H Bank és az OTP Bank melyik mobilszolgáltatókkal van leszerződve?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a bankok melyik szolgáltatókkal vannak leszerződve SMS küldés céljából?

2021. márc. 18. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet többel is levannak. Nekem jött már sms 30-as és 70-esről is.
2021. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 30as vagyok és az OTPtől 30as telszámról kapok minden SMS-t. Ha érkezik utalás vagy belépek netbankba akkor is ugyanarról a számról kapom az sms-t.
2021. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1es melyik bank?

#2es azért kérdezem mert én Erste-s vagyok, 70-es és 20-asról jön.

2021. márc. 20. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is erstés vagyok (1-es voltam).
2021. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerződéses ügyek, nem gondolom, hogy kívülállókként ezeket meg tudjuk válaszolni. Sőt, úgy gondolom, hogy megkeresésre sem adnák meg a bankok, mert a tudakozó szerint titkosak, és pl. az OTP díjtáblázatban számot nem adnak meg, csak pl. azt, hogy Magyar Telekom hálózatába küldött SMS díja, Telenor hálózatába küldött SMS díja stb.


Úgy tapasztalom, hogy a bankoknak több mobilszolgáltatóval van szerződésük, és jellemzően az ügyfél szolgáltatójának megfelelő számról küldik az SMS-t. Bizonyára azért, mert így a legolcsóbb számukra; mindegyik csak saját hálózaton belül tudhat kedvezményt adni, és gondolom, hogy adnak is a nagy mennyiségű küldés miatt.


Én is az Erste banknál vagyok ügyfél. 30-as a számukra megadott számom, az esetek döntő többségében 30-as számról küldik az SMS-t. De, kaptam már néhányat 20-as számról és 70-es számról is. Vélem, ezeket akkor teszik, ha valamilyen gond van a szokásos 30-as számmal.

2021. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!