Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet új készüléken...

Hogy lehet új készüléken belépni a Cib internet bankba? Mi az és hol található az Alkalmazás helyreállítási kód?

Figyelt kérdés

A régi készüléken rajta van, szeretném áttenni egy másik telefonra. Azt írja, hogy amint belépek az új készüléken a régin törli a elérhetőséget.

Találtam olyat, hogy Profil ujraaktiválása. Ott megadtam a Felhasználó azonosítót. Majd kér olyat, hogy Alkalmazás helyreállítási kód.

Azt vajon honnan kellene tudni? :)


2021. márc. 16. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a bank honlapján nincs leírva akkor hívd fel a CIB24 vonalát.

Nyilván ritkább probléma, ezért itt nem biztos hogy egyhamar kapsz választ.



Viszont ha van olyan szabály, hogy egyszerre nem lehet két készüléken fenn, akkor előbb a régiről törölném a helyedben.

Elveszíteni az online számládhoz a hozzáférést nem fogod hiszen a netbank ott van akkor is.

2021. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, sikerült is áttenni
2021. márc. 16. 13:47
 3/3 anonim válasza:
#2 Hol találtad meg? Nekem is épp erre lenne szükségem.
2023. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!