Babaváro hitel?

Figyelt kérdés

Az erdekelne hogy jelenleg folyik ellenem egy eljaras.. meg nem allapitott meg semmit a birosag nemis nagyon foglalkoztak az ugyel...


Viszont babavaro hitelhez feltetel az hogy buntetlen elo eletu legyek...


Nos ameg nincs itelet ihenybe lehet venni ezt a hitelt? Mennyire foglalkoznak ezzel komolyan a bankok


Valamint milyen itelet szamit buntetett eloeletnek?


2021. márc. 14. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vagy elítélve, akkor nem vagy büntetett előéletű. Tehát jelenleg kaphatsz. De ha mondjuk kapsz egy felfüggesztett büntetést, netán letöltendőt, akkor már gáz van.
2021. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ertem.. koszonom a valaszodat..

Meg annyi lenne hogy a bank hitel igenylo lapjan van 2 olyan pont ahol be kell jelolni hogy folyik e jelenleg eljaras ellenem es a 2. Pont pedig hogy a birosag allapitott e meg iteletet vagy nem allapitott e meg... ezesetben mit kellene bejelolni?

2021. márc. 14. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél, hogy igen, folyik ellened, a másodiknál meg, hogy nem voltál elítélve. Viszont valószínűleg így már nem fogják megadni, hogy folyik ellened eljárás, ugyanis benne van a pakliban, hogy elítélnek. Hazudni sem érdemes, ugyanis megkeresi a hatóságot a bank és a bűnügyi nyilvántartásban az benne van, hogy eljárás van ellened. Csak ugye ettől még, amíg nem ítélnek el, kaphatsz tiszta erkölcsit.
2021. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit kellene tenni... sok esetben olvastam hogy csak nyilatkoznikell rolla.. nemnagyon neznek utanna a bankok... ez igy necces.. :/
2021. márc. 14. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Aham, de ha hazudsz, akkor nem csak egy eljárás lesz folyamatban, hanem kettő, és ebben tuti el is ítélnek piszok gyorsan. A papír ugyanis úgy kezdődik, hogy büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy...
2021. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsi rosszul ertelmeztem a papirt.. attneztem meg1 szer..

Azt kerdezik az 1. Ban hogy van e olyan buntetesem ami behajtas alatt van .. gondolom itt arra gondolnak hogy van e penz tartozasom amit att adtak behajtonak

2021. márc. 14. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Ember,magyarul sem tudsz írni...
2021. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor, ha nincs tartozásod, a válasz nem, nincs tartozásod. Ha azt kérdezik, hogy büntetlen előéletű vagy, a válasz igen.

Ha azt kérdezik konkrétan, hogy van-e veled szemben büntetőeljárás folyamatban, akkor arra igen a válasz. Ha ilyen kérdés nincs, akkor meg nyilván nem érdekli őket.

2021. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!