Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem enged be a netbank? ...

Miért nem enged be a netbank? (Takarékbank)

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hónapja jelentkeztem be utoljára. Nem tudom eldönteni, hogy mi lehet a baj, mert a jelszavam szerintem jó (mindenhol ez a jelszavam szóval biztos) Ilyenkor mit tudok csinálni? Ha be megyek a takarékba akkor adnak újat?

2021. febr. 18. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet feltörték és megváltoztatták a jelszót. pénzed megvan?
2021. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pénzem megvan, ha nem lenne meg már letiltattam volna. Csak egyszerűen nem tudok bejelentkezni.
2021. febr. 19. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz bejelentkezni kis idő elteltével sem és nincs kiírva a honlapra, hogy informatikai hiba miatt akadozik a belépés akkor úgyis csak két megoldás maradt:

Telebankot felhívni vagy fiókba bemenni.


Nem úgy értem, hogy elintézni telefonon vagy élőben amit neten szerettél volna. Hanem, hogy megállapítsák mi a baj és helyrehozzák.

2021. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma bementem a bankba. Kb 5 perc alatt küldtek egy új kódot, most már minden rendben működik.
2021. febr. 19. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy fejlesztik az oldalt és olyankor nem lehet belépni, illetve nekem olyan is volt, hogy valami appot üzemeltek be és a sok semmirekellő egyszerre használta és azért nem bírta a rendszer. Nem ír ki semmit?
2021. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon visszaállítütták volna a jelszavadat, akár tegnap este 11-kor is. Csak azért írom, ha legközelebb ilyen történne.
2021. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 19. 19:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!