Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnám átutalni a pénzem?

Hogyan tudnám átutalni a pénzem?

Figyelt kérdés
Egy alkalmazáson belüli pénzt utalnék saját számlámra, azonban amint beírom a nevem mint kártyatulajdonos, kiírja, hogy az nem megfelelő (cardholders name is invalid). A nevemben van ékezet gondolom ez okozhatja a problémát. Megpróbáltam ékezet nélkül beírni a nevem, így az oldalon tovább tudtam lépni azonban a tranzakciót visszadobta, hiszen így már nem egyezett a megadott név a bank rendszerében a kártyához csatolt névvel. Mit tudok tenni, hogy meoldjam a problémát? Ha számít az alkalmazás VISA-n keresztül utal az én kártyám OTP-s mastercard.

2021. febr. 3. 12:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Kártyás kifizetésről lenne szó nem utalásról.
2021. febr. 3. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen alkalmazáson belül lehet bankkártyás tranzakciót végezni saját számlára?


Nem értem, ne haragudj.

Vagy ez olyan, mint az online lottó, hogy van egy belső egyenleged? Nekem is van ékezet a nevemben, sosem volt gond.

2021. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg ez a rész sem tiszta, VISA-n keresztül?

Tudomásom szerint az egy bankkártyatípus. A Visával nem lehet mindenhol fizetni, Mastercardot viszont mindenhol elfogadják.

2021. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első, igen olyan. Nem szerencsejáték, vagy hasonló, de van egy belső egyenlegem és azt venném ki.
2021. febr. 3. 22:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadik, nem tudom, nem 100% hogy VISAn keresztül, a kifizetés lehetőségnél a VISA lehetőség van feltüntetve, ezért gondoltam, hogy azon keresztül történik.
2021. febr. 3. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Edes Istenem..



Tenyleg ennyire sotet vagy?


A visa kifizetes azt jelenti hogy visa kartyara fizetnek ki. Tehat mastercardra nem fognak.. Nem tunt fel hogy a ket ceg nem ugyanaz? Visara mar regota elerheto a kifizetes, ezert van ott, mastarcardra meg csak most jon be nalunk.



Tehat ismetlem visa móddal nem fogsz tudni a szaros mc kartyadra penzt lekerni.

2021. febr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem a név eltérés okozza a hibát. Annak a fizetési folyamatban nincs szerepe. Esetleges reklamációk esetén vizsgálják csak.
2021. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es, leirtam


Visa kifizetes azt jelenti hogy visa kartyara utaljak a penzt. Tehat Mastercard kartyara nem fog sikerulni.

2021. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!