Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van erre valami kalkulátor?...

Van erre valami kalkulátor? (Pénz felvétel OTP automatából)

Figyelt kérdés

Havonta 150ezret lehet felvenni ingyenesen, mennyibe kerül ha ezen kívül én még fel akarnék venni mondjuk még 395-400ezer forintot?


Segítséget előre is köszönöm!



2021. febr. 1. 16:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen számlacsomagban vagyok, bemenni ilyen miatt nem szeretnék
2021. febr. 1. 16:27
 2/7 anonim ***** válasza:

kakulátor nincs, de ha lenne, ahhoz is tudnod kellene a számlacsomagot, mivel minden csomagban más lehet az összeg.


A hirdetményben megtalálod a kérdésedre a választ, de ahhoz is kell a számlacsomag, azt viszont a kivonatról megtudhatod. Esetleg a netbankon keresztül, vagy telecenterből.

2021. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Ilyen nincs, ez nagyban függ a banktól és bankkártya típustól.
2021. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fsms ***** válasza:
Vedd elő a számlaszerződésed ott leírják a kondíciókat.
2021. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vedd elő a számlaszerződésed ott leírják a kondíciókat."


persze, mert a kondíciók állandóak ugye!?

2021. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha felhívod őket akkor beazonosítanak és megnézik.

Csak akkor számít, hogy mi a számlacsomagod, ha bankfiókban szeretnéd felvenni, kártya nélkül (ha JUMP számlacsomagban vagy, akkor így csináld, nagyon olcsó).

Ha automatából szeretnéd felvenni, akkor a kártyád típusa számít, és az, hogy mikori a szerződésed. Ilyen információk nélkül a legkevesebb segítséget sem tudunk neked nyújtani, ezért lenne jó, ha betelefonálnál. Illetve azért is, mert rá tudnak nézni a limitedre (sok kártyához egy max 300.000-es napi kp felvételi limit tartozik, ezzel sem árt, ha tisztában van az ember).

2021. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szerencsére nem kellett felvennem az összeget.


Számlacsomaggal kapcsolatban meg Juniorral kezdtem azután megváltozott, illetve szerintem hamarosan megint változtatnak rajta.

2021. febr. 4. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!