Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakossagi szamlanyitasnal...

Lakossagi szamlanyitasnal miert kerdeztek meg, hogy hol dolgozom? Város, utca stb

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Melyik bank?


Vannak bankok amelyek partnerséget kötnek egyes munkáltatókkal. Nagy cégekkel, állami intézményekkel, egyetemekkel, stb...

(Pl: Erste Kolléga, Sberbank a Munkahelyen. Ezt a kettőt ismerem személyesen név szerint, de nyilván van több is.)


Ha ilyen helyen dolgozik valaki jogosult ilyen számlacsomagot választani, ami sokszor nagyon kedvező.


Lehet azért kérdezett rá az ügyintéző, hogy javasolhatja-e ezt neked.


Sőt van olyan is, hogy egy-egy szektorban dolgozóknak kínálnak speciális díjazású csomagot.

Nyilván itt nem erről van szó mert akkor csak általában kérdezte volna hogy hol dolgozol, nem a konkrét munkáltatót címmel.

2021. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Otp bank
2021. jan. 19. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor online nezegettem a hitelkeret kerelmet, ott meg kellett adni a munkahely nevet, cimet, elerhetoseget es hogy miota dolgozom ott. Nem is engedett volna tovabb ha nem toltom ki.


Talan ehhez lehet koze.

2021. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

OTP-nek nem tudom vannak-e ilyen speciális számlacsomagjai. Lehet, hogy van és amiatt kérdezte amit az 1. válaszban írtam.


De ha esetleg folyószámlahitelt is igényeltél vagy valami olyat nyilatkoztál, hogy később érdekelhet, akkor pedig ezért.

Hogy a beérkező átutalást a munkáltatótól a bank tudja figyelni, hogy ez a munkahelyedtől jött és jogosult vagy.



(1. válaszoló voltam)

2021. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!