Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett tudok igényelni hitelkártyát?

Figyelt kérdés
szeretnék hitelkártyát igényelni, kértem munkáltatoi igazolást amire az van feltüntetve, hogy havonta 41 ezer forint a rendszeres havi netto jövedelmem, de ennél többet kapok minden hónapban (70-80 ezer Ft között)..a kérdésem az lenne, hogy ilyen feltételekel, hogy csak 41 ezer forint van feltüntetve, de többet keresek hol tudok igényelni hitelkártyát? Meg nem ütik igy egymást a számok, hogy papiron 41 ezer van feltüntetve, de amikor kapom a pénzt az elszámolón pedig 70-80 ezer közt van a fizum?
2010. aug. 13. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hitelkártyát (vagy folyószámla hitelt) csak akkor kaphatsz, ha a munkabéred valamelyik banknál nyitott folyószámlára érkezik már egy bizonyos ideig. Ha jól sejtem, nálatok KP-s kifizetés van.


A munkáltatói igazolás önmagában nem elégséges, a bankok 2 féle bért fogadnak csak el.


Folyószámlára érkező bért

APEH jövedelemigazolással kimutatott bért


Nálad szerintem sajnos az utóbbi sántítana...


egy hiteltanácsadó

2010. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is necces sajnos. Mindig az igazolt jövedelem számít, ha ez nálad csak 40ezer, akkor az valószínűleg kevés lesz. Nem tudod bizonyítani, hogy te többet kapsz, ha nem számlára érkezik...
2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!