Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fel kerülhetek igy a BAR listára?

Fel kerülhetek igy a BAR listára?

Figyelt kérdés
A virusnak köszönhetően elvesztettem a munkán Márciusban igy fel halmozodott 2 havi számlám a UPC nél felhivtam öket hogy szüntessük meg a szolgáltatást mert nem fogom tudni fizetni ekkor volt 20K mondtam be fogom fizetni. Erre mondja hogy nem lehet a szolgáltatást megszakitani csak a következő hónappal. Pedig régen lejárt a hüség idő. Igy lekötési díjjal jött ki 40000 Ft úgy hogy használni dem lehetett a szolgáltatást mert ugye lekorlátozták az előzö hátralékok miatt.Mondzam a szolgáltatonak hogy részletre kifizettem.engedjék el 10 ezer ft jával azt mondták nem lehet csak egy összegben. Mára már 80 ezzernél tartunk. Amit biztos hogy egyben kifizetni nem fogok tudni. Es nem engedik meg a részlez fizetést azt mondták el adják végrehajtónak emiatt fel kerülhetek Bar liszára?
2020. dec. 12. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Igen, ugyan úgy tartozásnak minősül.
2020. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, oda csak banki ügyekkel lehet felkerülni.
2020. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!