Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan hitelkonstrukció...

Van olyan hitelkonstrukció aminél a törlesztőrészlet annyi, amennyiért a hitelből vásárolt lakást kitudom adni?

Figyelt kérdés
Eddig azt tapasztaltam, hogy a törlesztőrészlet a kiadási árnak a duplája
2020. dec. 9. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Van, alkudj 50%-ot az arbol es akkor pont annyi lesz. :D
2020. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kevés az önerő.
2020. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy ez az oldal a kérdezésre való. De azért ez a fokú pénzügyi analfabetizmus zavarbaejtő.
2020. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen hitel, csak jelentős önerő kell hozzá. Az a megoldás sajnos nem működik, hogy csupasz p***ával, önerő nélkül behitelezel egy lakást és a bérlő kifizeti neked.
2020. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez így működne, akkor ki a tököm bérelne lakást? Szépen felvenné a hitelt, aztán 15-20 év múlva övé a lakás is. Míg a te példádban a bérlő ugyanúgy fizeti a részletnek megfelelő összeget, csak a lakás soha nem lesz az övé.
2020. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezhet, sőt az is, hogy 76eFt a törlesztő és 90eFt a bérleti díj pl. testvérem szomszédja. Majd jött az, hogy a bérlő nem fizetett hónapokig, a közüzemi számlák gyűltek, letiltásra került és a hitelt is fizetni kellett, kitenni meg nem lehet a bérlőt...
2020. dec. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Pl. én kétszer annyiért ki tudnám adni a lakásomat, mint amennyi a havi törlesztőm. Ja, hogy én még az ingatlan árak elszálása előtt vettem és jelentős önerővel...
2020. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!