Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megváltoztattom a telekodom...

Ha megváltoztattom a telekodom akkor változik a bank számla számom?

Figyelt kérdés
Tehát a bankszámla számom vége alapból 630 ez a telekodom ha ezt módosítóm akkor módosul a számla számom is nem? Tehát ha valaki utal nekem és még az eredeti telekodal elátott számla számom van meg neki akkor nem kapom meg az utalást?
2020. dec. 4. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy módosul a számlaszám! A telekód alapból a számlaszám utolsó 3 jegye, de csak alapból, ezt meg tudod változtatni.

Eleve nem lehet akármi a számlaszám vége, mert az utolsó számhegy ellenörző funkciót lát el.

2020. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki utal, az nem találkozik a te telekódoddal. Ő a számládra utal.
2020. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, dehogy! :-D
2020. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor ez tök jó mert netes fizetéshez kötelező lesz😅

Csak a számlám miatt tartsak fejbe egy 24 számjegyű számla számot egy azonosítot egy jelszót meg még egy plusz 3 jegyű kódot is de még a bankárytám pinjét is😅

2020. dec. 4. 20:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha Smartbank alkalmazást használsz, akkor nem kell a telekód, hanem a telefonodon az app-ban tudod jóváhagyni.
2020. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oo és az új OTP appban is elérhető ez a funkció? Smartbanknál egy csiga is gyorsabb
2020. dec. 4. 20:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kell fejben tartanod a szamlaszamod(bar en tudom fejbol az enyem)


Felirod valahova es ha kell elokeresed.. 😂

2020. dec. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Minek kéne a bankszámlaszámot fejben tartani? :D

Napi szinten fog utalgatni neked új ember, akinek meg kell adni?

Én a neten szoktam eladni dolgokat, az egyik üzenetet elmentettem, amiben megadtam valakinek a bankszámlaszámom, azóta amikor kérik, azt megnyitom, onnan kimásolom, és a másik üzenetbe beillesztem és kész. 16 éve van ugyanaz a bankszámlaszámom, de eddig eszembe sem jutott, hogy meg kéne jegyeznem fejből! XD

2020. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8: Embere válogatja. Ha rendszeresen utalnak neked neten eladott cuccért, akkor furcsa, hogy még nem jegyezted meg. Én túl gyakran nem használom a számlaszámot, de a netbankba belépve ugye meg kell adni, így már megjegyeztem (23 éve ugyanez a szám), de tudom fejből a személyi igazolvány számomat (sőt, emlékszem a korábbiakra is), a TAJ számomra és lassan már az adószámomra is.
2020. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Oo és az új OTP appban is elérhető ez a funkció? Smartbanknál egy csiga is gyorsabb"

Milyen új OTP app-ra gondolsz? Van a Smartbank meg a Simple. A kettő teljesen másra való.

2020. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!