Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudok "HBNY igazolást"...

Hol tudok "HBNY igazolást" kikérni? Új gépjárműhöz

Figyelt kérdés

Lízinghez fog kelleni. Már szinte mindent elintéztem, de erre még nem sikerült rájönnöm.


Itt?

[link]

Vagy ez nem átlagos felhasználóknak van?


Már van hitelem lakásra, elvileg ott is kellett ilyet intéznem, de nem emlékszem már arra se, hogy egyáltalán én csináltam, vagy az ügyvédem.


2020. dec. 4. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Közjegyzőhöz kell menni.
2020. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A HBNY-be a bejegyzést a közjegyző tudja intézni, a linkelt weboldalon le tudod kérdezni, hogy benne vagy-e a HBNY-ben, fent van a keresés fül.
2020. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van már lakáshitelem, akkor gondolom benne vagyok, nem? Le tudok kérni a linkelt oldalon keresztül ilyen igazolást?
2020. dec. 4. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazolás a neve, de azt lehet látni mi van bejegyezve. Nem szoktak ilyet kérni egyébként, mert a bankok is le tudják kérdezni.
2020. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, nem tűnt túlságosan toppon az értékesítő :/ Köszi a válaszokat.
2020. dec. 4. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és lakáshitellel nem vagy benne, mert ebben az ingó zálogjogok vannak nyilvántartva.
2020. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!