Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért válasszam az MKB bankot?

Miért válasszam az MKB bankot?

Figyelt kérdés
Aki náluk vezeti a pénzügyeit, milyen előnyöket tud mondani? Miért jó? Nem ismerek senkit, akinek náluk lenne számlája. Köszönöm!

2020. okt. 30. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Viktor bankja, BB-vel es Takarekbankkal karoltve az uj NER bank letrehozojanak egyik tagja.


Hogy ez most jo vagy sem az ott elhelyezett pénzedre nezve, ki-ki dontse el maga.

En nem vinném oda.

2020. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog, hogy én se vinném oda a pénzemet, de miért pont azt választanád, arról kérsz véleményt ha egyszer senki nem ajánlotta neked, semmit nem tudsz róla? Nincs egyetlen bank se, amiről van neked vagy ismerőseidnek, rokonságnak tapasztalata? Egy számodra teljesen ismeretlen bankról kérdezed ismeretlenek véleményét?
2020. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Miért jó? - Hát semmiért. Korábban volt folyószámlám náluk, de azt évekkel ezelőtt megszüntettem. Értékpapír számlám még van ott, de hamarosan azt is lezárom. Teszem ezt több okból is.

Egyrészt olyan fájdalmasan elavult az informatikai rendszerük, hogy arra szavak nincsenek. A netbank egy hulladék, a mobil app még annyira sem jó. Az ATM-jeik szintén borzalmasak: besárgult - alig látható kijelző, rossz kezelhetőség. A bankfióki ügyintézés során sok gond van a rendszerrel.

Másrészt nem vagyok hajlandó NER-es vállalkozókra bízni a pénzem.

2020. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
2020. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!