Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diák hitel, amit még nem...

A diák hitel, amit még nem kell törleszteni beleszámít a JTM-be más hitel felvételekor?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ahol nem, van ahol igen. Ugyanebben a helyzetben vagyok, hitelügyintézővel beszéltem, és körbekérdezett pár bankot.
2020. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja még azt mondta, hogy ahol igen, ott 15ezer forintot számolnak törlesztőnek. Pontosan senki nem tudja, hogy a jövőben mennyi lesz a törlesztőd, így elég nehéz vele számolni..
2020. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt esetleg tudod, hogy melyiknél nem? A takarék lenne főként érdekes, de még utána nézünk, hogy változott-e a többinél olyasmi október óta, ami nekünk számít. Én eddig 3 hitel ügyintézőt fogyasztottam, de egy se volt komplett... félre informál, a 3x leadott, átbeszélt adatokat elfelejti, a rosszul kitöltött papírt “azt nekem honnan kellett volna tudni” felkiáltással magyarázza (onnan, hogy kérdezted és mondtam meg elküldtem ba meg) és így tovább ezért inkább kihagyjuk az ilyet, rendesen könnyebb.
2020. okt. 8. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hasonló bajjal küzdök.. Nem túl jó "szakemberek". Sajnos nem adta ki, hogy melyik bank mondta ezt, lehetséges hogy fél, hogy megkerülöm, és nélküle veszem fel a hitelt..
2020. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!